Aloe Vera. Starodávný lék.

Aloe Vera roste ve vyprahlých oblastech, jako je např. jižní polovina Arabského poloostrova, severní Afrika, Kanárské ostrovy a Kapverdy. Aloe Vera se často používá v bylinné medicíně.

Extrakt z Aloe Vera, který je také znám jako Pravá Aloe, Čínská Aloe nebo Rostlina První Pomoci, se používá k léčbě zranění, popálenin, drobných kožních infekcí, tukových cyst, diabetu a zvýšené hladiny krevních lipidů v mnoha zemích celého světa.

Používání Aloe Vera v medicíně je nejspíše staré jako lidstvo samo, neboť první zmínka o jejím využití v této souvislosti se objevuje již v Eberském papyru ze 16. století př. n. l.

Spousta cenného extraktu. Snižuje podráždění.

Zewa vyvinula široký sortiment nejen papírových kapesníčků ale také toaletní papír využívající zvlhčující a antibakteriální účinky Aloe Vera. “Aloe Vera se běžně používá v pleťových krémech díky svým hojivým vlastnostem," říká Annika Hermenius, technická produktová manažerka ze společnosti SCA ve švédském Gothenburgu. “Pro nás je přirozené používat Aloe Vera, protože naše výrobky také přicházejí do styku s pokožkou."

Podrobné informace o řadě ultra jemných výrobků s Aloe Vera naleznete níže.