Inovace je klíčem

Ve společnosti Zewa jsme přesvědčeni, že zůstat stát na místě je prvním krokem k úpadku. A právě tato filozofie nás žene kupředu k neustálému zlepšování, den za dnem, k vývoji těch nejlepších možných výrobků, jež na trhu nemají konkurenci.

Pro snadnější život

Kromě toho, že vkládáme maximální úsilí do vývoje toho nejjemnějšího a zároveň nejpevnějšího papíru, jaký kdy byl, nikdy nezůstáváme stát na místě a nikdy nepřestáváme s vylepšeními. Důrazně se také zaměřujeme na optimalizaci kvality a praktičnosti našich obalů pro snadnou manipulaci.

Například při práci na produktu vhodném pro seniory jsme vyvíjeli obal našeho toaletního papíru ve spolupráci s Meyer-Henschel Institutem v německém Saarbrückenu. A jednou z nejdůležitějších inovací, která je výsledkem této spolupráce, je perforovaná chlopeň určená k odtržení na boční straně obalu, která usnadňuje otevření obalu a snadné vyjímání jedné roličky po druhé. Zbývající roličky tak zůstávají hygienicky uloženy v obalu.

Samozřejmě tento speciální komfortní způsob otevírání obalu je přínosem i pro všechny ostatní věkové skupiny našich uživatelů.

Pokud chcete zjistit více informací o různých inovacích našich produktů a jejich hlavních výhodách pro vás, klikněte zde.