Novinka
Zewa ProtectPomáhá chránit vaši rodinu
před šířením infekcí

Tempo product

Zewa Protect poskytuje
dodatečnou ochranu

O příjemné věci v životě se rádi dělíme s lidmi kolem sebe, ať už je to úžasný zážitek, nebo tabulka čokolády. Nachlazení mezi ně ale nepatří.

Proto je tady nová Zewa Protect – s dodatečnou ochranou díky svému antibakteriálnímu složení. Abyste si mohli užívat života se svými přáteli a rodinou. Zewa Protect samozřejmě přichází s ověřenou kvalitou Zewa Softis – extra silná a jemná.

Nachlazení je jednou z věcí, o které se nikdo nechce podělit se svou rodinou nebo přáteli.
Pokud trpíte chřipkou nebo nachlazením a máte rýmu, bakterie z kapesníčku se mohou dostat na ruce a odtud se rozšířit.
Zewa Protect vám pomůže toto riziko snížit. Antibakteriální a antivirová složka redukuje počet bakterií a virů přímo uvnitř kapesníčku.

Zewa ProtectOchrání vás a vaši rodinu
před šířením bakterií

Antibakteriální a antivirová složka v kapesníčcích Antibakteriální a antivirová složka redukuje počet bakterií a virů přímo uvnitř kapesníčku. Tím se snižuje i riziko jejich přenosu na ruce.
S aloe vera a svěží vůní Zewa Protect obsahuje aloe vera
a navíc váš nos rozmazlí svou svěží vůní. Kapesníčky jsou dermatologicky testovány a jsou šetrné k pokožce.
Čtyři jemné a silné vrstvy Jako všechny kapesníky Zewa i Zewa Protect je šetrná k pokožce a vysoce odolná. Kromě toho odpovídá obvyklé kvalitě kapesníků Zewa Softis.

Pár zajímavostí

Na běžném stole je 400krát
více bakterií než
na záchodovém
prkénku.

Mokré ruce
mohou přenést
1000krát
více bakterií
než suché.

Na pracovním povrchu
mohou viry
přežít déle než
72hodin.

Virová onemocnění jako
nachlazení vedou až k
6 dnům nemocenské
průměrně za rok.

4 z 5 infekcí
se přenášejí
rukama.

80%
infekcí se přenáší
kontaktem rukou
s infikovanými předměty
nebo osobami, a to obzvlášť
v rodinném prostředí.

Další zajímavosti o
Zewa Softis Protect

Chrání vás a vaši rodinu před vzájemnou kontaminací, když jste nachlazení. Všichni víme, že bakterie a viry se přenášejí rukama, a když jste nachlazení, chcete tomu předejít. V takové době se skutečně chcete vyhnout šíření bakterií a ochránit zdraví své rodiny. Nová Zewa Protect díky antibakteriálnímu složení účinně redukuje množství bakterií a virů přímo uvnitř kapesníku, a tak chrání před kontaminací z použitého kapesníku.
Antibakteriální složka se nanáší mezi vrstvy kapesníku. Patentovaná technologie zajišťuje dobré spojení všech čtyř vrstev, aby se při čištění nosu zamezilo přímému kontaktu s pokožkou spotřebitelů.
Vůně byla speciálně vyvinuta pro tento produkt. Tato svěží květinová vůně odpovídá požadavkům IFRA (Mezinárodní asociace pro vůně) a dalším požadavkům na bezpečnost výrobku.
Ano, Zewa Protect byla testována externím institutem pod dermatologickou kontrolou (podle předpisů a dobrých laboratorních praktik).
Ano. Kapesník vyhoďte jako jakékoli jiné kapesníky.

    Alternative content