Výsledky soutěže "Vyhrajte se Zewou!"

Hra "Vyhrajte se Zewou!" probíhala od 1. 7. do 31. 8. a zúčastnilo se jí téměř 6 000 hráčů.

První cena - Víkendový pobyt all inclusive v aqua parku pro 4 osoby - byla losována ze všech hráčů. Štěstí přálo panu Lukáši Bláhovci z Rudné u Prahy. Gratulujeme!

 

 

250 hráčů s nejvyšším scóre pak dostali balíčky produktů Zewa. Gratulujeme!

Jana Balabánová, Zlonice
Iveta Balková ml., Blatná
Jana Barteková, Jihlava
Jana Bartková, Praha
Ivana Bednářová, Dobříš
Hana Bednářová, Velešín
Eva Běhalová, Velký Beranov
Tereza Bezděková, Praha
Leoš Bláha, Moravské Budějovice
Miroslava Bláhová, Moravské Budějovice
Roman Blažek, Česká Kubice
paní Gondeková, Ústí nad Labem
Pavel Brouček, Praha
Patricia Bučiková, Praha
Michaela Bystřická, Frýdek-Místek
Kateřina Cahelová, Tábor
Martina Caková, Albrechtice
Františka Coufalová, Hradčany
Roman Crla, Ostrava
Veronika Crlová, Ostrava
Jana Crlová, Ostrava
Veronika Čermáková, Bzová
Bedřich Černoušek, Česká Lípa
Anna Čítková, Brno
Jaromír Čížek, Soběslav
Kamila Čížková, Soběslav
Martina Čížková, Soběslav
Karel Demel, Újezd u Uničova
Lenka Demelová, Újezd u Uničova
David Deseyeve, Praha
Robert Diviš, Stratov
Zuzana Divišová, Praha
Miroslav Drábek, Rapotín
Hana Drábková, Rapotín
Miloš Drahý, Příbram
Jaroslav Drgáč, Praha
Martin Droščák, Trutnov
Jana Droščáková, Trutnov
Jiří Důra, Netvořice
Monika Důrasová, Vrchlabí
Michaela Důrová, Netvořice
Dana Důrová, Netvořice
Dagmar Dvořáková, Veselí nad Lužnicí
Martin Fiala, Praha
Jiří Fiedor, Vratimov
Renata, Fládrová, Praha
Lenka Foltýnová, Praha
Jan Grobec, Havířov
Antonín Hála, Praha
Hana Hálová, Pálkovice
Emílie Hálová, Biskupice
Marie Hanušová, Kvasiny
Anita Havránková, Most
Monika Heidlová, Ústí nad Labem
Lucie Herz, Toužim
Michal Heřman, Brno
Petra Hobzová, Jihlava
Lucie Hofmanová, Praha
Oldřiška Hončová, Příbor
Milada Horká, Praha
Ilona Hořínokvá, Křižanov
Veronika Houbová, Plzeň
Lucia Hrachovská, Sudoměřice
Radka Hroncová, Opava
Renáta Hubáčková, Senice na Hané
Jitka Hubáčková, Senice na Hané
Alena Hübnerová, Stod
Lenka Hugrová, Blatná
Libuše Hýblová, Olšany
Radek Chodura, Štáblovice
Lenka Chodurová, Štáblovice
Lenka Chrpová, Ústí nad Labem
Jiřina Chrpová, Libouchec
Petr Chýlek, Skotnice
Jan Imrich, Hodonín
Veronika Jamná, Strážnice
Pavla Janků, Opava
Petra Jarošová, Trutnov
Radka Jehličková, Zlín
Jana Jelínková, Klatovy
Miroslav Jeníček, Vidče
Ludmila Jeníčková, Blatná
Milan Jiroušek, Praha
Jana Jiříčková, Bechyně
Jan Kasal, Plzeň
Naďa Kaslová, Čimelice
Zdeněk Keller, Kopřivnice
Michaela Klugová, Příbram
Martin Kment, Brno
Imrich Kment, Silůvky
Lenka Kopřivová, České Budějovice
Martin Kořán, Strakonice
Andrea Kotačková, Ostrovačice
Jana Kotásková, Vratimov
Jiří Kotek, Klenovice na Hané
Jan Kotek, Klenovice na Hané
Jiřina Kotková, Klenovice na Hané
Katarina Kovácsová, Praha
Kateřina Kovandová, Louny
Vilma Kovaříková, Praha 4
Marcela Krahulcová, Valašské Klobouky
Lucie Křivánková, Česká Lípa
Lucie Křížová, Brno
Ivan Kubáček, Poličná
Alena Kucková, Teplice
Martin Kundera, Praha
Ester Kundráková, Třinec
Lucie Kysilková, Teplice
Jana Lebedinská, Dvůr Králové nad Labem
Ladislav Lichter, Bzová
Dana Lichterová Bzová
Andrea Macková, Čáslav
Eva Marečková, Zdounky
Miroslava Martincová, Plzeň
Roman Martynek Třinec
Markéta Martynková, Třinec
Václav Mařík, Strakonice
Jana Maříková, Sttrakonice
Lucie Mašová, Hrabeěšice
Miriam Mazalová, Praha
Matúš Michalov, Praha
Jitka Mikešová, Plzeň
Blanka Mlčáková, Choděbuz
Pavel Motyčák, Stod
Zdena Muchová, Jaroměř
Maroš Mujgoš, Kolín
Zuzana Mulačová, Králův Dvůr
Lucie Narovcová, Stod
Olga Nežádalová, Pardubice
Ján Nodžák, Strašice
Bohumila Nodžáková, Strašice
Iveta Nová, Jablonec nad Nisou
Zdenek Novák Vidče
Josef Novák, Hlinsko
Eva Nováková, Velký Borek
Jana Nováková, Ždírec nad Doubravou
Klára Nováková, Ždírec nad Doubravou
Adéla Nováková, Brno
Lenka Novotná, Luka nad Jihlavou
Božena Novotná, Praha
Jiří Ornst, Chlumec nad Cidlinou
Dagmar Ornstová, Chlumec nad Cidlinou
Radomíra Otrubová, Kyjov
Pavel Otta, Česká Kamenice
Barbora Ottová, Praha
Jana Ottová, Česká Kamenice
Lenka Pacáková, Chlumec nad Cidlinou
Michal Papež, Branky
Ivana Papežová, Poličná
Ludmila Papežová, Poličná
Lenka Papežová, Branky
Marie Pauchová, Vodňany
Marie Pechočová, Cheb
Michaela Pechová, Třebíč
Blanka Pincová, Příbram
Jana Pincová, Příbram
Martina Pincová, Příbram
Michaela Prchalová, Jihlava
Marie Prchlíková, Soběslav
Jaroslava Prosecká, Lovčice u Kyjova
Jana Prosecká, Slavkov u Brna
Vendula Přikrylová, Praha
Lucie Rakowská, Brno
Růžena Rakowská, Vendryně
Dorota Rakowská, Praha
Jaroslav Randus, Vidče
Ondřej Rehuš, Koštany
Blanka Rokosová, Chotěboř
Petr Růžička, Praha
Petr Růžička, Teplice
Hana Růžičková, Teplice
Lyudmyla Sargalogo, Křenovy
Zuzana Sedláčková, Kozolupy
Eva Sedlářová, Havířov
Světlana Sedlářová, Praha
Jana Sklenářová, Bystřice pod Hostýnem
Lucie Skubachová, Králiky
Lucie Smrkovská, Nové Město pod Smrkem
Michaela Sosnová, Vodňany
Jana Sosnovcová, Praha
Tomáš Souček, Jihlava
Renata Spáčilová, Vidče
Vlasta Spáčilová, Rožnov pod Radhoštěm
Hana Spáčilová, Teplice
Lenka Srnová, Otrokovice
Kateřina Steigerová, Olomouc
Kristýna Sterbová, Praha
Martina Straková, Vranné nad Vltavou
Iva Straževičová, Damníkov
Emílie Studená, Biskupice
Bohumír Suda, Beroun
Sabina Svobodová, Lovosice
Linda Szabová, Praha
Lucie Šínová, Cheb
Martin Široký, Horní Bříza
Renáta Šlossarová, Příbram
Hana Šnajderová, Kroměříž
Alena Štrbová, Vsetín
Blažena Šturmová, Karviná
Božena Šulová, Moravské Budějovice
Michaela Taláková, Uherské Hradiště
Jana Tesková, Měchenice
Veronika Tlachová, Brno
Miroslav Tomaňa, Tišnov
Zdeněk Tomaňa, Tišnov
Andrea Tomečková, Skotnice
Alena Tomečková, Příbor
Růžena Tonková, Těrlicko Hradiště
Veronika Truksová, Praha
Gabriela Tschiedelová, Hodkovice nad Mohelkou
Eva Tvrzníková, Praha
Gabriela Urbánková, Brno
Ingrid Urbaňská, Bohumín
Vladimír Vachna, Jihlava
Jana Vachnová, Jihlava
Zdeněk Vala, Brno
Klára Valová, Hvozdec
Petra Valsová, Horní Moštěnice
Lucie Vaňková, Horní Cerekev
Martin Vašek, Čimelice
Šárka Vašková, Čimelice
Lenka Vejrostová, Traplice
Hana Vejvodová, Pelhřimov
Petra Velíková, Praha
Lucie Vičanová, Vidče
Filip Višňa, Slavkov u Brna
Ladislav Vítámvás, Moravské Budějovice
Pavel Vítek, Hodkovice nad Mohelkou
Eva Vlčková, Praha
Marie Vlčková, Jihlava
Stanislav Vlk, Říčany u Prahy
Roman Vlkov, Beroun
Renata Vlková, Kuřim
Marcela Vokáčová, Plzeň
Alena Vomelová, Ústí nad Labem
Pavlína Vovčková, Ostrava
Jaromír Vrančík, Chýně
Renata Zajoncová, Orlová
Zuzana Zedeková, Horní Moštěnice
Jana Zedníčková, Jeseník
Jakub Zeliska, Praha
Lumír Žamboch, Ostrava
Zdena Žižková, Železný Brod