SCA v kostce

SCA je celosvětový výrobce hygienických produktů a papíru, který zaměstnává přibližně 50 000 lidí a zabývá se vývojem a výrobou produktů osobní péče, papíru, obalů, tiskového papíru a výrobků z dřevěného masivu. SCA je vlastníkem mnoha známých značek dostupných v přibližně 100 zemích, mezi něž patří např. Zewa, TENA, Tork, Libero, Libresse, Regio, Velvet, Plenty, Sorbent nebo Edet. Každá pátá rolička toaletního papíru v Evropě pochází ze skupiny SCA.

Naše mise

"Nabízet základní produkty, které zvyšují kvalitu každodenního života."
Výrobky SCA dělají život pro spotřebitele a zákazníky v moderní společnosti mnohem příjemnější.

Naše vize

"Být uznáváni jako přední výrobce hodnotných produktů v daném oboru ze strany zákazníků, akcionářů i zaměstnanců."
SCA se neustále snaží nabízet vyšší hodnotu, dosahovat co nejlepších výsledků a pozitivním způsobem přispívat ke zkvalitnění života každého jednoltivce v každé komunitě, kam jsou výrobky nebo služby naší skupiny dodávány. SCA zůstává průkopníkem v oblasti udržitelného rozvoje a bude i nadále provozovat svou činnost v souladu s těmi nejvyššími ekonomickými i ekologickými standardy.


Protože naše výrobky zpříjemňují život vám i miliónům dalších lidí na celém světě. Protože naše zdroje a procesy jsou přirozenou součástí globálního životního cyklu. A protože nám na naší práci záleží. Péče o život je naším způsobem vyjádření unikátních hodnot společnosti SCA, její osobnosti a směřování.


Pokud se chcete dovědět více o SCA, klikněte zde (tyto webové stránky jsou v angličtině).